NATIONAL DOG SHOW - NACIONALNA IZLOŽBA PASA
CAC-HR SAMOBOR 2009
29.8.2009. - OREŠJE
NOGOMETNI STADION/FOOTBALL STADION "SLOGA" OREŠJE

LINK ZA GALERIJU VIŠE OD 400 SLIKA SA IZLOŽBE
LINK FOR GALLERY - MORE THAN 400 PHOTOS FROM SHOW

CAC_SAMOBOR_2009

ALL PHOTOS BY IGOR ILIĆ


BEST IN SHOW Judge: IGOR SELIMOVIĆ (HR)
1. DACHSHUND ZWERG KURZHAAR, NORDEN LIGHT DUCKKY FOR KAN TRACE, VL.VUKUŠIĆ JULIJA&KALEČAK NATALIJA


BEST IN SHOW PROGRAM

JUNIIOR HANDLING ( 8-13 YEARS) Judge: JURAJ SOKOLIĆ (HR)
1. VIDA ŽIVKOVIĆ
2. LEDA DIVJAK
3. MIA SAVIĆ

JUNIOR HANDLING ( 13-18 YEARS) Judge: JURAJ SOKOLIĆ (HR)
1. NIKOLINA PEZELJ
2. NEŽA JEREB
3. ULA ROZMAN
4. URŠKA MOLNAR
5. ANJA ČONDRIĆ

THE BEST BABY Judge: DUŠAN PAUNOVIĆ (SRB)
1. GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND, BERTA SUPERSTAR, VL. MOLNAR NATAŠA
2. BERNER SENNENHUND, ATENA SPOJA, VL.NEKIĆ MARIN&MARIĆ DINKO
3. CANE CORSO, MAGIA NERA DI FOSSO CORNO, VL.UZG.GUARDIANA

THE BEST PUPPY Judge: OLGA KUPRIYANOVA (RUS)
1. WEIMARANER, JEDI KNIGHT GREY FELLOW, VL.MARKOVIĆ IVANA
2. KERRY BLUE TERRIER, DANDY BLACK&BLUE ISABELA, VL.BAN ANĐELA
3. AMSTAFF, ATHILA TRACE OF MILWAUKEE, VL.ĐAKOVIĆ IVAN-MARKO

THE BEST COUPLE Judge: OLGA KUPRIYANOVA (RUS)
1. SCHNAUZER PEPPER AND SALT, LOVEBOY SALTUS ZE ZAHRABSKE&LISA SALTUS ZE ZAHRABSKE, VL.SKOK MONIKA I DAMIR
2. ISTARSKI GONIČ KD, JONY&BELLA STELLA, VL. KOVAČEVIĆ VLADIMIR
3. GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND, CH.KLARK&CH.PRINCESS LEIA FROM SWISS STAR, VL. MUNIH ŽIVA

THE BEST GROUP Judge: JELKA SIMČIČ (SLO)
1. DACHSHUND STANDARD LANG., DICK ARNA-LANG&CONNA ARNA-LANG&BERTHA ARNA-LANG, VL. FILIPEC ANDREJA
2. TORNJAK, AGA LJUPKOVI TORNJACI&ANJA LJUPKOVI TORNJACI&TIGRA LJUPKOVI TORNJACI, VL.MARINČIĆ LJUPKO
3. TIBETAN SPANIEL, LOBSANG KETU KANCHEN&CH.LOBSANG BUDDHA NYING DU&LOBSANG KIRTI KAMINI, VL. ŠIŠKO VESNA

THE BEST VETERAN Judge: JELKA SIMČIČ (SLO)
1. AMSTAFF, CH.COOL WIND KENNEL WICHITA, VL.PRGIN BORIS
2. AMSTAFF, CH.DR.HAKENBUSH'S BON JOVI JOHN, VL.SOLOMUN DRAŽEN
3. SCHNAUZER P/S, CH.GALACTIC GWENN ZE ZAHRABSKE, VL. SKOK MINIKA I DAMIR

THE BEST WORKING HUNTING DOG Judge: GIULIANO BIASIOLO (I)
1. DEUTS.KURZ.VORSTEHHUND, ALFA OD PITEŠE, VL.PITEŠA ZLATKO
2. HANOVERISCHER SCHWEISSHUND, ALBERT, VL.VERONEK IVAN
3. DACHSHUND ZWERG LANG.,TOKLARAMA'S AGREABLE, VL.VOCETKA JOSEF

THE BEST CROATIAN BREED Judge: IGOR SELIMOVIĆ (HR)
1. DALMATINSKI PAS, CH.SPOTNIK'S DARE DEVIL, VL.RADIĆ ANITA&ŽELJKO
2. ISTARSKI GONIČ KD, JONY, VL.KOVAČEVIĆ VLADIMIR
3. POSAVSKI GONIČ, CANE, VL.PAVIČIĆ HRVOJE

THE BEST YOUTH DOG IN SHOW Judge: MARIO MIGLIARINI (I)
1. GRAND CANICHE BLACK, ADON UNITED COLOR'S POODLE, VL.MORIĆ SVJETLANA
2. RHODESIAN RIDGEBACK, CHUKWUEMEKA AYABA, VL.AYABA KENNEL
3. ENGLISH COCKER SPANIEL, DEMI ANKARANSKA, VL.SKIALAR SLAVICA

FCI I Judge: JELKA SIMČIČ (SLO)
1. COLLIE SMOOTH, SELBIT SHENNON, VL. BOHNEC LEA
2.CHIEN DE BERGER BELGW-MALIONOIS, ASTRA OF FANELLY, VL.ŠVEC IGOR
3. AUSTRALIAN SHEPHERD DOG, CHOCOLATE LOVE AND BEAUTY, VL. ARVATI FRANCESCA

FCI II Judge: DUŠAN PAUNOVIĆ (SRB)
1. SHAR-PEI, LOVE IS IN THE AIR DEL PEODORO, VL.ZARO GABRIELLA
2. SCHNAUZER P/S, CH.GALACTIC GWENN ZE ZAHRABSKE, VL. SKOK MINIKA I DAMIR
3. GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND, NERA, VL.JERKOVIĆ NECA

FCI III Judge: MIRJANA MAKEVIĆ (SRB)
1. AMSTAFF, SOLA DILS PROUD TO BE MINE, VL.SOLOMUN DRAŽEN
2. WHWT, ABOVE ALL LILLY'S WHITE ANGELS, VL.DIVJAK BOJAN
3. KERRY BLUE TERRIER, DANDY BLACK&BLUE STAR, VL.BAN ANĐELA

FCI IV Judge: MARIO MIGLIARINI (I)
1. DACHSHUND ZWERG KURZHAAR, NORDEN LIGHT DUCKKY FOR KAN TRACE, VL.VUKUŠIĆ JULIJA&KALEČAK NATALIJA
2. DACHSHUND STANDARD KURZHAAR, KAN TRACE KEEP COOL, VL.RAŠIĆ&VUKELIĆ
3. DACHSHUND STANDARD RAUH.,BALU VD ZIRBENLEITEN, VL. HARTMANN MARGARETA

FCI V Judge: MIRJANA MAKEVIĆ (SRB)
1. AMERICAN AKITA, REDWITCH DRAMMA QUEEN, VL.NEKIĆ MARIN
2. AKITA BANDOU GO SHUN'YOU KENSHA, VL. TRATNIK REBEKA
3. SIBERIAN HUSKY, VENUS DE MILO OF NORDICA, VL.KRENN FRANZ KARL

FCI VI Judge: MARIO MIGLIARINI (I)
1. RHODESIAN RIDGEBACK, HARMAKHIS WISDOM LYNNARD, VL.VENTURELLI SARA
2. ISTARSKI GONIČ KD, JONY, VL.KOVAČEVIĆ VLADIMIR
3. DALMATINSKI PAS, CH.SPOTNIK'S DARE DEVIL, VL.RADIĆ ANITA&ŽELJKO

FCI VII Judge: GIULIANO BIASIOLO (I)
1. ENGLISH SETTER, DRACO, VL. FULVIO TITONEL
2. DEUTS.KURZ.VORSTEHHUND, ALFA OD PITEŠE, VL.PITEŠA ZLATKO
3. EPAGNEUL BRETON, REX BRINSKI, VL.KNEZ MILAN&IVICA

FCI VIII Judge: OLGA KUPRIYANOVA (RUS)
1. AMERICAN COCKER SPANIEL, VERY VIGIE DREAME A L'OPERA, VL.CHAVRAK KRISTINA
2. LAGOTTO ROMAGNOLO, KAN TRACE TOBLERONE, VL.ZDUNIĆ ŠINKOVIĆ SABINA
3. ENGLISH SPRINGER SPANIEL, THE TALKING EYES FOREVER YOUNG, VL.ŽUNIĆ VANA

FCI IX Judge: OLGA KUPRIYANOVA (RUS)
1. LHASA APSO, KHALILA KRUG GRANDE, VL.MATEJČIĆ&SMOLIĆ&SUTHERLAND-BOLTON
2. TIBETAN SPANIEL, LOBSANG KIRTI KAMINI, VL.ŠIŠKO VESNA
3. CANICHE TOY, LOVED CHOCOLATES ANGEL'S KISS, VL.PALME NICOLE

FCI X Judge: OLGA KUPRIYANOVA (RUS)
1. SALUKI, CH.DHIBA DJAAL LHILAL, VL.VAN THIENEN MARCEL-DE DECKER SOLANGE
2. AFGHAN HOUND, COMTESSE AZAIS DE AIKHANOUM, VL. LELEU&FISCHER
3. VIPET, PARDEE GOLD STAR, VL.K.DE BRUYCKER

 

BEST IN SHOW Judge: IGOR SELIMOVIĆ (HR)
1. DACHSHUND ZWERG KURZHAAR, NORDEN LIGHT DUCKKY FOR KAN TRACE, VL.VUKUŠIĆ JULIJA&KALEČAK NATALIJA
2. AMSTAFF, SOLA DILS PROUD TO BE MINE, VL.SOLOMUN DRAŽEN
3. LHASA APSO, KHALILA KRUG GRANDE, VL.MATEJČIĆ&SMOLIĆ&SUTHERLAND-BOLTON

LINK ZA GALERIJU VIŠE OD 400 SLIKA SA IZLOŽBE
LINK FOR GALLERY - MORE THAN 400 PHOTOS FROM SHOW

CAC_SAMOBOR_2009