Home
CAC Samobor i Sveta Nedelja 2018 PHOTOS and RESULTS PDF Ispis







BEST IN SHOW – SAMOBOR I SVETA NEDELJA , 12.5.2018.

 

 

 

JUNIOR HANDLING - Sanja Vreteničić (MN)

MLAĐA STAROSNA SKUPINA OD 8  DO 13 GODINA

1.       ZARA VALIĆ

      2.       LARA GROTIĆ  

 


STARIJA STAROSNA SKUPINA OD 13 DO 18 GODINA

1.       CARLA IVANČIĆ

2.       TATJANA HORVAT

3.       SARA VLAŠIĆ


 

NAJ. PAS NEPR. FCI PASM./ BEST FCI NOT RECOGNISED BREEDS - Sanja Vreteničić (MN)

1.       MALI MEĐIMURSKI PAS-ENA,VL:FILIPOVIĆ ROBERT

2.       PUDL TOY,nepriznate boje-LANBADA CRVENI MAYESTOSO,VL:VASILJEV MIRJANA

 



NAJLJEPŠE ŠTENE / BEST BABY - Dušan Travnikar (SRB) 

1.       CHOW-CHOW,AGNI ARS NENSI,VL:PANTOVIĆ TANJA&GOJKOVIĆ NENSI

2.       PORTUGALSKI PAS ZA VODU-SWEET OBSESSION FALLING IN LOVE,VL:KOCIFAJ SLAĐANA&EGIĆ SVETOZAR

3.       ŠPANJOLSKI PAS ZA VODU-ZORRAZO PURE POETRY,VL:FREDRIKSON MARIKA

 

 


NAJLJEPŠI NAJMLAĐI PAS / BEST PUPPY - Inese Pablaka (LV)

1.       JAZAVČAR OD-JULIANA TINTO DA CASA AMARELA,VL:SALETTI ANNALUCE

2.       NJEMAČKA DOGA harlekin-ESABELLA-A DE I GUARDIANI DELL’ARCA,VL:MARAS ALICE VICTORIA

3.       VELŠKI KORGI PEMBRUK-MISTYCOR SHE’S LIKE THE WIND,VL:MAJCENIĆ MIHAELA

 

NAJLJEPŠI VETERAN / BEST VETERAN - Erodotos Neofytou (CYP)

1.       SREDNI ŠNAUCER papar/sol-RALPH SALTUS ZE ZAHRABSKE,VL:IVANČIĆ MLADEN

2.       EPANJEL BRETON-BENI BOB OD VLAŠIĆA,VL:KRAŠEVEC MARTIN

3.       SAMOJED-CH.NOX-POLI FLORENCE,VL:KOČEV SNJEŽANA I FRANJO

 



NAJLJEPŠI PAR / BEST COUPLE - Peter Harsanyi (H)

1.       TORNJAKA,VL:FILIPOVIĆ ROBERT

2.       E.ŠPRINGER ŠPANIJELA,VL:PEHER MARIJANA I JADRANKO

3.       KINESKI KUKMASTI PSI,VL:BUTINA KATJA



UZGOJNA SKUPINA / BEST BREEDING GROUP - Inese Pablaka (LV)

1.       BERNSKI PLANINSKI PAS-UZG.LURIBEE’S,VL:BEŠTER NINA

2.       NJEMAČKE DOGE-IUG.DE I GUARDIANI DELL’ARCA,VL:MARAS ALICE VICTORIA

3.       AMERIČKI STAF.TERIJER-UZG.DIVA STING,VL:ŽALAC JOSIP





NAJLJEPŠI MLADI PAS / JUNIOR BEST IN SHOW  - Sanja Vreteničić (MN)

1.       PUDL VELIKI crni-MIRWAY’S DIRTY DANCE,VL:JAY ITO

2.       NJEM.ŠPIC PATULJASTI-OKSILAND JE TAM,VL:PUHARIĆ MATIJAŠIĆ JASMINA

3.       BERNSKI PLANINSKI PAS-LUBIREE’S BEEBEE’S TREASURE,VL:BEŠTER NINA


 

NAJLJEPŠI LOVAČKI RADNI PAS / BEST HUNTING DOG  - Erodotos Neofytou (CYP)

1.       IRSKI CRVENI SETER-EIREAN RED NOKOMIS,VL:LATIN KARMEN


NAJLJEPŠI PSI FCI SKUPINA / BEST FCI GROUPS

 




FCI 1 - Peter Harsanyi (H)

1.       BIJELI ŠVIC.OVČ.PAS-BJORN BAKO LORD OF NORTH,VL:STOJILJKOVIĆ DRAGAN

2.       HRVATSKI OVČAR-FAKIN LJUPKOVI TORNJACI,VL:HRS TIHOMIR

3.       GRANIČARSKI KOLI-ALDERAAN IN THE NAME OF LOVE,VL:MOLNAR TICIANA

 


FCI 2  - Inese Pablaka (LV)

1.       BOKSER-ZELEN DEGLI SCROVEGNI,VL:ŠAVORA HEIDI&KOSINAC MUHAR SAMANTA

2.       PAT.ŠNAUCER crni-AIDANTE JUST A DREAM AT MIRTA’S HAUS,VL:MIRTA’S HAUS KENNEL

3.       NJEM.DOGA harlekin-BIANCANEVE DE I GUARDIANI DELL’ARCA,VL:MARAS ALICE VICTORIA

 

FCI 3 - Erodotos Neofytou (CYP)

1.       STAF.BULTERIJER-PASSERNOMEN ARS AMANDI,VL:JANDRAS JURICA

2.       LAKELAND TERIJER-SLICEY MUFFIN.VL:KOSI MATEJA

3.       AIREDALE TERIJER-SHER OKENITE AT DANTE DEO’S,VL:SKAZA DEMIS&NADEZDA MIKHEEVA


FCI 4 - Peter Harsanyi (H)

1.       JAZAVČAR KUNIĆAR KD-ALPHA MAGIC ARTISAN,VL:SMOLIĆ&MATEJČIĆ

2.       JAZAVČAR KD-AIDANTE KEEP A WATCH,VL:LUĆIN ANTE&JAVIER GONZALES MENDICOTE

3.       JAZAVČAR OD-KENDO BREŠKA ZELINA,VL:KOVAČ ANA -MARIJA

 


FCI 5 - Dušan Travnikar (SRB)

1.       AMERIČKA AKITA-MOONSHINE RED MIST SOLA DILS,VL:MAKEVIĆ SOLOMUN MIRJANA

2.       BASENĐI-BASHIRA FELIX THE CAT,VL:DRVENKAR-FUČKO NIKOLINA

3.       SAMOJED-CH.NOX-POLI FLORENCE,VL:KOVAČEV SNJEŽANA I FRANJO

 

 


FCI 6 - Erodotos Neofytou (CYP)

1.       RODEZIJSKI RIĐBEK-MOHAGET’S MAJOR MADDOX,VL:KLJAIĆ MAJA

2.       DALMATINSKI PAS-DALMINO DRACLE ODYSSEY,VL:LEŠ ANDREA

      3.       ISTARSKI GONIČ KD-VIDRA OD MALINSKIH VINKOVIĆA,VL:MEJAŠKI ŽELJKO 

 

FCI 7 - Peter Harsanyi (H)

1.       POINTER-WEIMPOINT NO STRINGS ATTACHED,VL:PILATUŠ KRISTINA

2.       VAJMARSKI PTIČAR-JWW VIDENDUM ADONIS FROM SEPTEMCOLLES,VL:PEJIĆ DRAGAN

3.       IRSKI CRVENI SETER-EIREAN RED NOKOMIS,VL:LATIN KARMEN

 


FCI 8 - Dušan Travnikar (SRB)

1.       ŠPANJOLSKI PAS ZA VODU-ZORAZZO GONNA WANNA WIN,VL:FREDRIKSON MARIKA

2.       AMERIČKI KOKER ŠPANIJEL-LAYTON DOT COM,VL:NIKOLIČ ALBINA

3.       KLAMBER ŠPANIJEL-CH.BIG BOOMS JOKER DONKEY,VL:LEVAI LANA 

 

 


FCI 9  - Sanja Vreteničić (MN)

1.       LASA APSO-DILEMMA CAVALLI JUST CAVALLI,VL:SMOLIĆ&MATEJČIĆ

2.       PUDL VELIKI crni-MIRWAY’S DIRTY DANCE,VL:JAY ITO

      3.       PUDL PAT. crni-RISDAN’S TOO HOT TO HANDLE,VL:DE GASPARI ENRICO&RISDAN DANIELA 

 

 

FCI 10 - Erodotos Neofytou (CYP)

1.       PERZIJSKI HRT-MALA’S AMAL BALADI WE HELOU BADSHAH,VL:VUJIĆ/BRKLJAČIĆ/LATSCH

2.       VIPET-CASSTELBUDRIA ETERNAL LOVE,VL:BUDRIA/CASTELAR/MRVOS

      3.       RUSKI HRT-RUSSKIY AZART DEADRO PALLAS,VL:PALTRO ARMANDO 

 

 

NAJLJEPŠI AUTOHTONI PAS / BEST NATIVE BREEDS - Sanja Vreteničić (MN)

1.       TORNJAK-CH.TOP GUN DALMATINSKI VRISAK,VL:FILIPOVIĆ ROBERT,LUOTOT TITTA,AULI TANNINEN

2.       DALMATINSKI PAS-DALMINO DRACLE ODYSSEY,VL:LEŠ ANDREA

      3.       HRVATSKI OVČAR-FAKIN LJUPKOVI TORNJACI,VL:HRS TIHOMIR 


 

 NAJLJEPŠI PAS IZLOŽBE - BEST IN SHOW - Erodotos Neofytou (CYP)

1.       STAFORDSKI BULTERIJER-PASSERNOMEN ARS AMANDI,VL:JANDRAS JURICA

2.       LASA APSO-DILEMMA CAVALLI JUST CAVALLI,VL:SMOLIĆ&MATEJČIĆ

3.       POINTER-WEIMPOINT NO STRINGS ATTACHED,VL:PILATUŠ KRISTINA

 

 

 
RocketTheme Joomla Templates
Copyright © 2019 kusamobor.info. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..